22 دسامبر 2019
دسامبر 22, 2019

اقدامات قبل از جراحی بینی

دسامبر 22, 2019 ۰ Comment

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی : انجام جراحی زیبایی بینی ، تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد دارد به همین علت است که ما روزانه شاهد افزایش تعداد افرادی که جراحی بینی انجام می دهند هستیم ؛ از این رو تصمیم گرفته ایم که در این مقاله شما را با یک سری نکات ضروری قبل از عمل زیبایی بینی ، آشنا کنیم.

مراقبت های قبل از عمل بینی
همانطور که می دانید مهم ترین نکته در رابطه با جراحی زیبایی بینی ، انتخاب جراح بینی می باشد و بسیاری از افراد در این باره سردرگم می شوند چرا که جراح بینی تاثیر مستقیم بر روی نتیجه جراحی بینی دارد ، از این رو کسانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی گرفته اند باید در حین انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند.
بیمارانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی ، را دارند باید در جلسه مشاوره با جراح بینی تمامی خواسته و نظرات خود را بیان کرده تا جراح بینی از انتظارات آن ها مطلع شود.
استعمال دخانیات قبل از جراحی بینی ، سبب عدم اکسیژن رسانی در حین عمل بینی می شود به همین علت توصیه می شود بیماران مدتی قبل از جراحی زیبایی بینی از مصرف سیگار و قلیان خودداری کنند و حتی الامکان در معرض دود این موارد نیز قرار نگیرند.
بهتر است افرادی که قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارند ، مدتی قبل از آن از مصرف نوشیدنی های حاوی الکل خودداری کنند چرا که امکان دارد مصرف الکل باعث ایجاد اخلال در حین عمل بینی شود.
حضور همراه زمانی که فرد به قصد انجام جراحی زیبایی بینی به بیمارستان یا کلینیک مراجعه می کند ، الزامی می باشد.

نکات قبل از جراحی بینی
توصیه می شود در روز جراحی زیبایی بینی بانوان بدون آرایش و آقایان بدون ریش و سبیل به کلینیک مراجعه کنند.
بهتر است بیماران در روز قبل از جراحی زیبایی بینی ، به اندازه کافی آب میل کنند.
توصیه می شود بیماران روز قبل از جراحی زیبایی بینی استحمام کنند ، زیرا آن ها تا مدتی بعد از جراحی بینی اجازه شستن سر خود را ندارند چرا که گچ بینی نباید خیس شود.
بیمارانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند باید از مصرف داروهای شیمیایی و گیاهی که سبب رقیق شدن خون می شوند ، پرهیز کنند چرا که مصرف داروهای منعقد کننده خون قبل از جراحی زیبایی بینی احتمال خونریزی در حین عمل بینی را افزایش می دهد.
هنگامی که افراد جهت انجام جراحی زیبایی بینی به کلینیک مراجعه می کنند ، باید ناشتا باشند ؛ به همین منظور آن ها باید از ۸ ساعت قبل از شروع عمل بینی از خوردن و آشامیدن خودداری کنند.