25 مارس 2020
مارس 25, 2020

اقدامات قبل از لیپوساکشن

مارس 25, 2020 ۰ Comment

نکات و اقدامات قبل از لیپوساکشن

اقدامات قبل از لیپوساکشن : لیپوساکشن ، روشی ایمن و سریع جهت دستیابی به لاغری موضعی ، بوده که منجر تناسب اندام در افراد می شود ؛ یکی از مهم ترین نکات در رابطه با دریافت نتایج مطلوب از این روش ، رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن می باشد ؛ به همین منظور در این مقاله به مراقبت های مورد نیاز پیش از لیپوساکشن ، پرداخته شده است ؛ در صورت تمایل به کسب آگاهی بیشتر در رابطه با مراقبت های بعد از لیپوساکشن ، می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.( فوق تخصص پلاستیک )

اقدامات قبل از لیپوساکشن

افرادی که تصمیم به لاغری موضعی به روش لیپوساکشن ، گرفته اند ، باید پزشک معالج را از تمامی سوابق پزشکی و حساسیت های دارویی خود آگاه کنند.
طبق توصیه پزشکان ، کسانی که تصمیم به انجام لیپوساکشن گرفته اند ، باید از مدتی قبل از انجام آن ، از مصرف داروهایی که سبب بروز اختلال در انعقاد خون می شوند ، اجتناب کنند ؛ چرا که مصرف این دسته از داروها احتمال خونریزی در حین عمل را افزایش می دهد.
استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های حاوی الکل ، از مدتی پیش از انجام لیپوساکشن ، باید قطع گردد ؛ چرا که مصرف این موارد عمل را با مشکل مواجه می کند.
بانوان باید توجه کنند که در روز انجام عمل لیپوساکشن ، هیچ گونه زیورآلات به همراه نداشته باشند.
استحمام در شب قبل از انجام عمل لیپوساکشن ، ضروری می باشد ؛ چرا که ممکن است افراد تا مدتی پس از عمل نتوانند ، استحمام کنند.
افراد در روز انجام عمل لیپوساکشن ، باید از مراجعه تنهایی به بیمارستان خودداری کرده و حتما یک همراه داشته باشند.
بهتر است افراد در روز انجام لیپوساکشن ، لباس آزاد و دکمه دار به تن کنند.