19 آوریل 2021
آوریل 19, 2021

تزریق ژل به واژن

آوریل 19, 2021 ۰ Comment

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن : در گذشته شاخه تخصصی زنان و زایمان علم پزشکی ، عمدتا به تشخیص و درمان بیماری های زنان از جمله اختلالات قاعدگی ، سرطان های رحم ، تخمدان ، دهانه رحم و واژن و همچنین بارداری و اختلالات مربوط و در ادامه آن ها زایمان بی خطر می پرداخت. ( جوانسازی واژن )

اما امروزه یکی از حیطه هایی که در این علم مطرح شده ؛ زیبایی واژن می باشد که با گذر زمان ، رفته رفته احساس نیاز بیشتری به آن می شود تا جایی که در حال حاضر جوانسازی واژن و درخواست برای عمل های زیبایی زنان ؛ همچون تزریق ژل به واژن ، لابیاپلاستی و غیره رو به افزایش است.

تزریق ژل به واژن چیست ؟

از جمله خدمات زیبایی زنان که در مطب سرکار خانم دکتر زهرا سیفی بهترین متخصص زنان تهران انجام می پذیرد ، می توان به تزریق ژل به واژن یا به عبارتی تزریق ژل به لابیا ماژور اشاره نمود.

تزریق ژل به واژن از پرکاربردترین و محبوب ترین متدهای جوانسازی واژن به شمار می رود که مزایای زیادی ؛ اعم از افزایش رضایت جنسی را به دنبال دارد ، از این رو شاهد آن هستیم که شمار طرفداران این روش جوانسازی رو به افزایش است.

همانطور که می دانید اندام تناسلی خانم ها نقشی اساسی در کیفیت رابطه جنسی و ایجاد حس مطلوب از آن ایفاء می کند ؛ حال آن که این اندام نیز همچون دیگر اندام های بدن با افزایش سن و تحت تاثیر عوامل مختلفی ؛ از قبیل زایمان طبیعی ، نوسانات هورمونی ، کاهش وزن و چربی بدن و غیره ؛ دستخوش تغییراتی واقع شده و دچار شل شدگی و افتادگی پوست می شود.

این تغییرات ، به وضوح در لابیاماژور یا در واقع لب های خارجی و بزرگ بخش بیرونی دستگاه تناسلی قابل رؤیت است ؛ از آن جا که لابیاماژور بیرونی ترین قسمت اندام تناسلی خانم ها محسوب می شود ، افول زیبایی آن سبب خواهد شد که اعتماد به نفس فرد کاهش یافته و در نتیجه از مقاربت جنسی لذت کمتری ببرد.

در حال حاضر ، علم پزشکی با توجه به پیشرفت فوق العاده ای که داشته امکان درمان این معضل را از طرق مختلفی ؛ مانند تزریق چربی واژن ، تزریق ژل به واژن و مواردی از این قبیل میسر نموده که در مقاله حاضر به اختصار به بررسی تزریق ژل به واژن پرداخته ایم.

در چه مواردی تزریق ژل به واژن ضرورت می یابد ؟

امروزه یکی از مباحث مطرح در حوزه تخصصی جراحی های زیبایی زنان ، مقوله زیبایی واژن می باشد که به تدریج و با تغییر فاکتورهای زیبایی شناسی احساس نیاز بیشتری به آن می شود و از این رو در حال حاضر ، با افزایش متقاضیان اعمال زیبایی زنان روبرو هستیم.

کاهش سطح استروژن ؛ ناشی از زایمان ، یائسگی و همچنین کاهش چشمگیر وزن ، می تواند باعث چروک شدن و از دست رفتن حجم لابیا ماژور شود.

به دنبال این اتفاق ؛ ممکن است لابیای مینور از لابیا ماژور تجاوز کرده و بیشتر جلب توجه کند ، خصوصا در صورتی که رنگی تیره داشته باشد.

از دست رفتن حجم لابیاماژور و بروز چروکیدگی در آن ؛ سبب ایجاد ظاهری ناخوشایند در واژن شده و فرد را با کاهش اعتماد به نفس مواجه خواهد ساخت.

همچنین باید توجه داشت که واژن بانوان ؛ نقشی مهم و اساسی در مقاربت جنسی ایفاء می کند ، از این رو چنانچه زیبایی و طراوت خود را از دست بدهد ؛ عملکرد جنسی را نیز تحت الشعاع قرار داده و سبب نارضایتی زوجین از کیفیت مقاربت جنسی می گردد.

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق ژل به واژن هستند ؟
بانوانی که لابیاهای ماژور اندام تناسلی آن ها لاغر تر و کوچک تر از حد طبیعی است.
خانم هایی که بخش خارجی دستگاه تناسلی شان ، با علائمی از جمله افتادگی ، پیری پوست و چین و چروک مواجه شده است.
خانم هایی که لابیاهای ماژور آن ها به دنبال عوامل وراثتی و ژنتیکی ، دارای ظاهری غیر طبیعی یا نامتقارن است.
فواید تزریق ژل به واژن
جوانسازی واژن
بهبود قوام پوست اندام تناسلی
تسهیل درمان آتروفی واژن
روشن سازی واژن
حجیم سازی و بهبود ظاهر لب های بزرگ واژن ( لابیا ماژور )
مزایای تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن ، در واقع نوعی تکنیک جوانسازی غیرتهاجمی می باشد که در صورت انجام ، توسط جراح و متخصص زنان حاذق و با تجربه ، عارضه خاصی برای فرد نداشته و از مهم ترین مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره داشت :

عدم نیاز به بیهوشی و بستری شدن
عدم نیاز به جراحی و ایجاد برش در واژن
مشاهده نتیجه بلافاصله پس از تزریق
عدم احساس درد در حین تزریق
بازگشت سریع به فعالیت های روتین

ناگفته نماند که امکان انجام همزمان این روش جوانسازی با دیگر اعمال جراحی زیبایی واژن ؛ نظیر لابیاپلاستی و غیره نیز وجود دارد.

چه پزشکی صلاحیت تزریق ژل به واژن را داراست ؟

یکی از شایع ترین سوالاتی که در این رابطه ، بانوان با آن روبرو هستند این است که برای تزریق ژل به واژن ؛ باید به چه پزشکی مراجعه کنیم ؟

تزریق ژل به واژن ، یکی از روش های جوانسازی واژن است که به کمک آن می توان جوانی و شادابی را به واژن بازگرداند.

لازم به ذکر است که جراح و متخصص زنان ، صلاحیت انجام تزریق ژل به واژن را داراست و بانوان عزیز باید به منظور کسب نتایج مطمئن و بهینه به یک متخصص زنان و زایمان حاذق و کارآزموده مراجعه نمایند.

دکتر زهرا سیفی بهترین یکی از متخصصان زنان خوب در تهران و از مجرب ترین و برترین جراحان زیبایی زنان می باشند که از مهارت های تخصصی ایشان می توان به جراحی های زیبایی واژن و کف لگن نیز اشاره کرد.

بنابراین شهروندان محترم تهرانی که خواهان انجام جراحی های زیبایی زنان ؛ از جمله تزریق ژل به واژن در تهران هستند ، می توانند با خیال آسوده انجام این کار را به ایشان بسپارند.

هزینه تزریق ژل به واژن

هزینه قطعی تزریق ژل به واژن ، پس از انجام معاینات دقیق و تخصصی توسط متخصص زنان مشخص می شود.

بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص باید به پزشک مراجعه نمایید.