25 مارس 2020
مارس 25, 2020

جراحی بینی طبیعی

مارس 25, 2020 ۰ Comment

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی از عمل هاییست که امروزه طرفداران بسیاری داشته و به برقراری تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت کمک می کند. اما یکی از مهم ترین دغدغه های فکری افراد متقاضی جراحی زیبایی بینی ، فرم نهایی بینی است. ( جراحی زیبایی بینی رشت )

انتخاب فرم بینی تا حدودی سلیقه ای بوده اما در واقع برای جراحی بینی تناسبات و استاندارد های جهانی ای وجود داشته که اکثر جراحان بینی به آن ها آگاه هستند. از این رو جراحان بینی با در نظر گرفتن این استاندارد ها و بررسی تناسبات صورت شما، بهترین نوع و فرم بینی را پیشنهاد می دهند. بنابراین توصیه می شود به روی فرم انتخابی خود پافشاری نکنید و با پزشک خود مشورت نمایید.

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی به چه صورت می باشد ؟
جراحی بینی طبیعی یکی از بهترین فرم های بینی بوده که برای هر نوع بینی گوشتی و استخوانی مناسب است. معمولا افرادی که تنها قصد برطرف کردن ایرادات بینی خود را دارند ، نمی خواهند صورتشان از حالت طبیعی خارج شود یا دوست ندارند مشخص باشد که جراحی زیبایی انجام داده اند ، اقدام به این جراحی می نمایند.

لازم به ذکر است جراحی بینی طبیعی ، تنها مدل بینی است که برای آقایان مناسب می باشد. در حقیقت بر اساس استاندارد ها بینی فانتزی تناسبات و جذابیت های صورت را مردانه تحلیل می برد.

غالبا جراحان بینی به افرادی که از صورت های کشیده برخوردار هستند پیشنهاد می دهند که جراحی بینی طبیعی انجام دهند تا سبب گرد تر به نظر رسیدن صورت آن ها شود.

جراحی بینی فانتزی
جراحی بینی فانتزی یا همان عروسکی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی میان خانم ها به حساب می آید. اما این جراحی تنها برای بینی های استخوانی مناسب هستند. همچنین کسب نتیجه مطلوب از این جراحی تا حد زیادی به میزان مهارت جراح بینی بستگی دارد. در واقع اگر بینی فانتزی بیش از حد کوچک یا سربالا شود ، امکان بروز مشکلات ثانویه همچون مشکل تنفسی وجود دارد.

جراحی بینی نیمه فانتزی
این مدل بینی حالتی ما بین بینی طبیعی و فانتزی را دارد به صورتی که پل بینی صاف نیست ولی قوس بینی به اندازه بینی فانتزی هم نخواهد بود. در حقیقت تنها قوس کوچکی در نوک بینی ایجاد می شود.

هزینه جراحی بینی طبیعی
هزینه این جراحی پس از معاینه جراح بینی و بررسی همه جوانب مشخص خواهد شد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تلفن ۰۱۳-۳۲۱۲۲۴۱۲ تماس حاصل فرمایید.

خانم دکتر نگین نجمی ، متخصص گوش حلق و بینی و جراح بینی رشت ، با مهارت و تجربه ای بالا ، بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان آورده اند. شما می توانید برای مشاهده نمونه کار های ایشان به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت مراجعه فرمایید.