15 مارس 2020
مارس 15, 2020

لابیاپلاستی

مارس 15, 2020 ۰ Comment

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در اهواز یکی از انواع عمل های زیبایی مخصوص خانم ها است که به دلیل تاثیر شگرف و مثبتی که در شکل لبه بیرونی و داخلی واژن دارد امروزه مورد استقبال بسیاری از خانم ها قرار گرفته است.
با اینکه هیچ ایده آلی برای لبه واژن تعیین نشده و شکل آن در خانم ها متفاوت است اما بیشتر خانم ها مایل بیرون نزدن لبه داخلی واژن از لبه بیرونی آن هستند.


دلایل عمده خانم ها برای لابیاپلاستی چیست؟
داشتن ظاهری زیبا
درد در هنگام رابطه جنسی
ناراحتی و درد در حین انجام فعالیت هایی همچون دوچرخه سواری
اصلاح عدم تقارن لابیاها
معذب بودن در هنگام پوشیدن لباس های چسبان و جذب
موارد منع لابیاپلاستی
همنطور که می دانید لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ یک عمل زیبایی بوده و به جز برخی موارد خاص، منعی برای انجام آن وجود ندارد.
انجام لابیاپلاستی به هیچ عنوان به افراد زیر توصیه نشده و بهتر است که این خانم ها از انجام این روش زیبایی خودداری نمایند.
خانم های باردار: لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی انجام می شود که این امر ممکن است بر روی جنین اثر سو بگذارد.
از طرفی خانم ها باید در نظر داشته باشند که لابیا ها در دوران حاملگی به طور موقتی متورم و بزرگ شده و پس از زایمان به حالت خود باز خواهند گشت.
بهتر است این عمل زیبایی به بعد از زایمان موکول شود زیرا در بیشتر موارد لابیاها در حین زایمان کشیده شده و شکل شان تغییر می کند.
به طور کلی می توان گفت که ۲ ماه پس از زایمان بهترین زمان برای انجام لابیاپلاستی می باشد.
در دوران بارداری ناحیه تناسلی پر خون شده و احتمال هماتوم در آن وجود دارد، به طور کلی باید از انجام هرگونه عمل غیرضروری در دوران حاملگی اجتناب نمود.
خانم های دچار به تبخال یا زگیل تناسلی: توصیه ما به بانوانی که دارای زگیل تناسلی هستند این است که از انجام هر روش زیبایی اعم از لابیاپلاستی و لیزر موهای زائد بر روی ناحیه تناسلی خود خودداری نمایند زیرا انجام این روش ها موجب تکثیر تبخال یا زگیل در این ناحیه خواهد شد.
دخترانی با سن کمتر از ۲۰ سال: رشد لابیاها تا مرحله بلوغ جنسی که در بیشتر خانم ها ۲۰سالگی است ادامه خواهد داشت. لذا لازم است دختر خانم هایی که سن آن ها کمتر از ۲۰سال است از انجام این روش زیبایی بپرهیزند.
زنان بالای ۵۰ سال: هر چه سن فرد بالاتر می رود توانایی بدن در بازسازی زخم ها و جوش خوردن آن ها پایین تر می آید و این امر ممکن است موجب بروز عفونت در آن ها شود.
خانم های دچار به عفونت و زخم های درونی واژن: این دسته از افراد در ابتدا باید زخم ها و عفونت های درون واژن خود را درمان نموده و سپس به انجام لابیاپلاستی بپردازند.
رابطه بین کوتاه کرن کامل لابیاها و میل جنسی
برخی از بانوان به اشتباه گمان می کنند که کوتاه نمودن لابیاها به طور کامل، موجب کاهش میل جنسی آن ها خواهد شد. در صورتیکه به هیچ عنوان این چنین نیست.
عصب های جنسی به طور عمده در قسمت کلیتوریس و نقطه جی قرار داشته و در لابیاهای مینور قرار ندارد، بنابراین انجام لابیاپلاستی موجب از بین رفتن و کاهش میل جنسی نخواهد شد.
لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ
بهترین روش برای اصلاح شکل لابیاها و مشکلات موجود در ناحیه واژن، استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می باشد.
زیرا عروق بسیاری در واژن وجود دارد که این ناحیه را بسیار حساس نموده و بهره گیری از روش های تهاجمی همچون جراحی که با تیغ انجام می شود امکان وارد نمودن آسیب به این عروق را دارد.
لیزر مونالیزا تاچ به دلیل داشتن دقت بالا و ایمن بودن کم خطر ترین روش برای انجام اصلاحات لازم بر روی لابیاها و شکل واژن می باشد.