25 مارس 2020
مارس 25, 2020

مراحل جراحی بینی

مارس 25, 2020 ۰ Comment

مراحل جراحی بینی

آگاهی از مراحل جراحی بینی باعث آسودگی و داشتن اطمینان خاطر فردی خواهد شد که اقدام به انجام جراحی بینی می نماید. اولین مرحله انتخاب جراح بینی است که از اولین و اساسی ترین مراحل جراحی زیبایی بینی می باشد به این خاطر که تاثیر بسزایی در نتیجه جراحی بینی مطلوب و مورد رضایت خواهد داشت. ( جراحی بینی اصفهان )


برای انتخاب بهترین جراح بینی می توانید به سایت های جراحان بینی مراجعه کرد و نمونه کارهای ایشان را مشاهده نمود به عنوان پیشنهاد می توانید نمونه کارهای دکتر مهشید خورده چی جزو بهترین جراح بینی اصفهان در سایت یا اینستاگرام ایشان مشاهده نمایید.
بعد از انتخاب و مراجعه حضوری به مطب با جراح بینی مشاوره انجام دهید و انتظار و خواسته خود را از انجام جراحی زیبایی بینی بیان نمایید.
جراح بینی با توجه به نوع و ساختار بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به شما خواهد داد و بعد از تصمیم گیری آزمایشاتی را تجویز خواهد نمود.
شب قبل از جراحی بینی استحمام نموده و شام سبکی میل نمایید و حدود ۶ الی ۸ ساعت قبل از عمل بینی از خوردن و آشامیدن پرهیز نمایید تا معده حین عمل خالی باشد.
مراحل جراحی بینی

روز جراحی زیبایی بینی
روز جراحی با یک یا دو همراه یک ساعت قبل از زمان تعیین شده در کلینیک حضور داشته باشید.
بعد از بستری شدن و کسب آمادگی لازم فرد توسط پرستار به اتاق عمل راهنمایی خواهد شد.
مراحل جراحی بینی در اتاق عمل
بعد از ورود فرد به اتاق عمل و آشنایی مختصری با تیم درمان در کمتر از ۲ دقیقه بیهوش می شود.
جراح بینی با زدن برش های لازم جراحی بینی را آغاز خواهد کرد و تغییرات لازم را روی غضروف بینی اعمال خواهد کرد و در انتها پوست بدون هیچ تغییری سر جای خود قرار خواهد گرفت.
در پایان بینی با زدن چسب و گذاشتن اسپلینت بینی پانسمان خواهد شد.
مراحل بعد از جراحی بینی
بعد از عمل زیبایی بینی فرد به ریکاوری منتقل می گردد و در آنجا بعد از کسب هوشیاری لازم به بخش منتقل خواهد شد.
بیمار حدود ۶ الی ۸ ساعت داخل کلینیک بستری خواهد بود و بعد از اینکه به حالت عادی برگشت ترخیص خواهد شد.