15 مه 2019
می 15, 2019

پروتز سینه در تهران

می 15, 2019 ۰ Comment

پروتز سینه در تهران

امروزه یکی از پر طرفدار ترین اقدامات زیبایی در بانوان ، پروتز سینه می باشد. جراحی پروتز سینه با هدف افزایش سایز سینه و همچنین ایجاد تناسب و تقارن در اندام بانوان انجام می شود. انتخاب بهترین جراح سینه در نتیجه نهایی تاثیر مستقیم دارد.

پروتز سینه
انواع پروتز سینه

از نظر شکل ظاهری پروتز های سینه به دو نوع تقسیم می شوند :

پروتز سینه گرد

پروتز سینه گرد برای افرادی که خواستار سینه برجسته با بافت نرم هستند گزینه مناسبی می باشد. این نوع پروتز در همه زوایا به یک شکل می باشد.

پروتز سینه اشکی

افرادی که می خواهند بعد از جراحی سینه هایشان فرم طبیعی ای داشته باشد از پروتز های اشکی استفاده می کنند. در پروتز های اشکی قسمت بالایی باریکتر می باشد و هر چه به قسمت پایین پروتز نزدیک می شود حجیم تر خواهد شد.

پروتز ها بر اساس جنس و ماده پر کننده آن نیز به دو دسته تقسیم شده اند :

سرم نمکی یا سالین

این نوع پروتز با آب و نمک استریل شده پر شده اند.

ژل سیلیکون

این نوع پروتز سینه به بافت طبیعی سینه شباهت زیادی دارد به همین دلیل امروزه از پروتز سیلیکونی سینه بیشتر استفاده خواهد شد.
مراقبت های بعد از پروتز سینه

تا ۳ هفته به هنگام استراحت و دراز کشیدن به هیچ عنوان به روی شکم یا پهلو نخوابید؛ چرا که ممکن است موجب جا به جایی پروتز ها شود.
تا یک ماه مرتبا و شبانه روز از سوتین طبی تجویز شده توسط پزشک استفاده نمایید. این سوتین مانند پانسمان عمل می کند و سینه ها را در حالت بهتری نگه میدارد.
بعد از ۳ روز استحمام مانعی ندارد و به هنگام حمام کردن در آوردن سوتین بلا مانع است.
چنانچه در جراحی از بخیه جذبی استفاده شده باشد نیازی به کشیدن بخیه نیست و خود به خود جذب خواهد شد، در غیر این صورت پس از یک هفته برای کشیدن بخیه به پزشک مراجعه نمایید.
برای کاهش کبودی و تورم از کمپرس یخ استفاده نمایید.
تا دو هفته بعد از جراحی از استعمال دخانیات و مصرف هرگونه مشروبات الکلی خودداری کنید.

هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه به فاکتور های مختلفی بستگی دارد و بعد از بررسی و معاینه توسط پزشک مشخص خواهد شد.