کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک جهت مهاجرت

ارزیابی ملک جهت مهاجرت : یکی از روش های دریافت اقامت کانادا ، اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی برای افراد با تجربۀ تجاری و توان مدیریتی می باشد.( کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی املاک  )

همچنین نظر به اینکه شرایط لازم جهت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کارشناسی رسمی املاک توسط کارشناس رسمی دادگستری و حسابرسی ۵ ساله فعالیت شغلی خود و همچنین در صورت نیاز قیمت گذاری سایر دارایی ها از جمله خودرو و ماشین آلات و تجهیزات شرکت و کارخانه می باشد.

این مجموعه متشکل از گروهی از کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک جهت مهاجرت و متخصصی در حوزه ارزیابی املاک و ماشین آلات ، خودرو و سایر دارایی ها ، آماده ارائه گزارش رسمی به همراه اخذ تاییدیه از کانون کارشناسان در صورت لزوم و ارسال به دارالترجمه رسمی جهت ترجمه و اخذ تاییدیه وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه از بابت ارائه به اداره مهاجرت و سفارت خانه های مربوطه می باشد.

ارزیابی املاک جهت مهاجرت ، یکی از انواع گزارش‌های ارزیابی است که کارشناسان رسمی می‌توانند آن را تهیه نمایند، امروزه یکی از راه‌های تغییر شرایط و رسیدن به زندگی بهتر و به دست آوردن شرایط مطلوب مورد درخواست متقاضیان مهاجرت به سایر کشورهاست.

اخذ انواع متنوع ویزاهای مهاجرت در کشورها مختلف و ازجمله کشورهایی که مقصد بیشترین مهاجرین ایرانی را دارند، نیازمند ارائه مستندات مورد نیاز در خصوص دارایی‌ها، اموال و تهیه گزارش جامعی از وضعیت مالی متقاضیان مهاجرت است.

ارزیابی ملک جهت مهاجرت
ارزیابی رسمی کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک جهت مهاجرت و اقامت کانادا ، استرالیا ، آمریکا و اروپا

ارزیابی املاک جهت مهاجرت بیشتر مورد استفاده افرادی می باشد که به دلیل داشتن سن بیشتر از ۳۵ سال و یا نداشتن کارت پایان خدمت فرزند پسر و همچنین IELTS 6.5 و یا بالاتر و غیره قصد مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارند . این افراد می توانند با ارزیابی املاک و یا سایر داراییهای خود از روش سرمایه گذاری و کارآفرینی اقدام به امر مهاجرت نمایند.

از مزایای مهاجرت به کانادا به دلیل اینکه نسبت به دیگر کشورها ارزانترین جهت مهاجرت سرمایه گذاری می باشد ، متقاضی بیشتری جهت سرمایه گذاری نسبت به کشورهای آمریکا ، استرالیا ، اتحادیه اروپا (مجارستان و بلغارستان و ) را دارد .

همچنین مهاجرین در کانادا از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر برخوردار می باشند ضمن اینکه اگر مشغول به کار شوند، می توانید بیمه درمان کامل دندان را نیز داشته باشید. همچنین هزینه تحصیل فرزندان رایگان بوده و علاوه بر این در صورت داشتن شرایط بورس بنا به شرایط و قوانین از جمله شهر و رشته و دانشگاه ، کمک هزینه تحصیلی دریافت می نمایند.

ارزیابی ملک جهت مهاجرت ۲
شرایط مورد نیاز برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک

داشتن حداقل دارایی ارزیابی شده توسط کارشناس رسمی دادگستری مانند ملک به نام خود یا همسر برابر ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا . لازم به ذکر است ارزیابی سهام، میزان پول نقد، ارزیابی اوراق مشارکت یا سپرده و براورد دارایی شرکت قیمت گذاری شده توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک جهت مهاجرت نیز مورد تایید می باشد .

سرمایه گذار باید به مدت حداقل ۲ سال تجربه مدیریت و مسئولیت کاری خود را درامور اجرایی، برنامه ریزی، کنترل منابع مالی و نیروی انسانی در یک فعالیت قانونی را نشان دهد، مانند :

مالک شرکت ثبت شده در ایران و یا دیگر کشور ها
پزشک ، داروساز ، جراح دارای مطب یا سهامداران بیمارستان
تجار دارای پروانه کسب معتبر از اتحادیه یا صنف مربوطه
وکیل دادگستری دارای دفتر وکالت
سهامدار یا عضو هیات مدیره شرکت تولیدی، خدماتی، پیمانکاری، واردات-صادرات و …
مالک هتل ، مجموعه ورزشی ، آژانس مسافرتی
مدیر ارشد شرکت دولتی یا خصوصی
کشاورز یا مزرعه دار

الزامی است مهاجرین حداقل ۲ سال از پنج سال گذشته در رشته های فوق بصورت تخصصی فعالیت داشته باشند و همچنین در برخی از موارد شناسایی دو نفر یا بیشتر نیروی تحت پوشش شرکت که بصورت رسمی بیمه شده است و کارشناس رسمی دادگستری در حسابرسی موضوع را نماید، مورد نیاز است.
این مجموعه با همکاری کارشناسان رسمی دادگستری آشنا به امور مهاجرت با عناوین کارشناسی در امور ذیل گزارش تمکن ارائه می نماید :

کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان جهت ارزیابی املاک
کارشناس رسمی دادگستری حسابداری جهت تهیه تراز مالی
کارشناس رسمی دادگستری ماشین آلات جهت ارزیابی تجهیزات شرکت و کارخانه
کارشناس رسمی دادگستری اراضی مزروعی جهت ارزیابی زمین های با کاربری مزروعی
کارشناس رسمی دادگستری رشته بازرگانی جهت ارزیابی سهام و برند شرکت
کارشناس رسمی دادگستری جهت ارزیابی پروانه داروخانه و مطب

ارزیابی املاک و اراضی ، ارزیابی تجهیزات پزشکی ، ارزیابی ماشین آلات ، ارزیابی کارخانه ، ارزیابی سرقفلی ، ارزیابی محل دفتر شرکت ، ارزیابی داروخانه و محل مطب ، ارزیابی باغ و مزرعه ، ارزیابی ویلا ، تهیه ترازنامه مالی ، ارزیابی قدرالسهم سهامداران و غیره از جمله مواردی است که توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته مربوطه و صلاحیت مورد نیاز انجام می شود .